13 Ocak 2012 Cuma

uyuyamayan küçük panda

Bir türlü uyuyamayan küçük ve sevimli panda yavrusuna babası gözlerini kapamasını ve hayali koyunları saymasını tavsiye eder. Ve hikaye böyle başlar...İngilizce sayıları, hayvan isimlerini, aile bireylerini öğretmek için ideal bir çizgi film. İyi seyirler :)

6 yorum:

Evren dedi ki...

Super sirin bir sey bu! Bayildim! Stereotipleri de kiran bir cizgi film. Bunu da hemen playlistemize ekliyorum. Tesekkurler!

aysema dedi ki...

Bu tam Ela'lık...
Anneanne hadi ingilizce konuşalım diyor. Ben de yaşını soruyorum, parmaklarını göstererek üçe kadar sayıyor. Çok eğleniyoruz. Kaçak izlediğimiz Kayyu'da ise ingilizce olanı istemiyor, bu ingilizce değiştirelim diyor.
Yavruyu öpüyorum...

SalihaBetül'ün Annesi dedi ki...

sadece gazete okuyan ve t.v. seyreden anne ile ütü yapıp çamaşır asan baba için bile izlettiririm ya hu :) çok eglenceli senem, teşekkür ederim ;)

Senem dedi ki...

Evren, evet, en başta çocukları hep anneler uyutur stereotipinin yıkılması hoşuma gitti benim de. Ne de olsa yavrunu uyutan bir baba en büyük hayallerimden :))

Aysema öğretmenim, siz buradayken gelip de göremedim bir türlü anneann-torun İngilizce konuşmanızı :)) Öperim Ela kuzumu. Size bir de Peppa Pig'i tavsiye ederim, o da hem çok keyifli hem de İngilizce bakımından çok öğretici.

Hahaha, SalihaBetül'ün annesi, kesinlikle, anne ve babanın görev dağılımını ben de çok takdir ettim. :))

Adsız dedi ki...

email adresinizi almam mumkun mu aceba?

Senem dedi ki...

Demeti, tabi. Bana senem.yildiz@gmail.com dan ulasabilirsiniz ;)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...