30 Temmuz 2009 Perşembe

kuzenlerle haftasonu

Kompozit geçtiğimiz Cumartesi sabahı bir konferans için tam 9 günlüğüne İngiltere’ye gitti. Bu arada denk düştü, aynı haftasonu arkadaşım S. de arabayla Ankara’ya gitmeye karar verince Neva ile ben de onun peşine takıldık. Haftasonu kuzen patlaması yaşadık Ankara’da. Neva dayısının oğlu Kutay ve ikinci kuşaktan kuzeni Derin ile çooook güzel vakit geçirdi.
Pazar akşamı döndük geri ve o günden beri başbaşayız Neva ile. Şimdilik herşey yolunda gidiyor. Hafta başında üstten iki diş daha çıkarmış olmasına rağmen keyfimiz çok yerinde neyse ki.

5 yorum:

Adsız dedi ki...

aman aman maşallah Nevacıgıma.

Seyhan dedi ki...

Neva son fotodo kuzenin gözünümü oymuş? biz korktuk size gelmicez:)

saricizmeli dedi ki...

ben de nerelerdeler diyordum.:)

Tuğçe dedi ki...

Ne iyi etmişsiniz Senemciğim...
Bazen böyle çok önceden planlanmayan kaçamaklar ne kadar keyifli oluyor değil mi?
Neva çok şanslı...Kutay süper bir çocuk, belli o bakışlardan...Çok sevdim O'nu da...
O yumuk yumuk parmaklarla gözlerini oymaya yeltenmişse de Derin'le de akranlar, birlikte büyüyecekler...Yakın yaşlarda olan kuzenlerin yılda bir iki kere, yazdan yaza da görüşülse bağları kuvvetli oluyor.Çok tatlılar...Hepsi...
Öperim!

senem dedi ki...

Sağolasın kirazcım :-) Bu arada biz de gülen Doritos’a bayıldık!

Seyhan, evet ne yazık ki kendinden küçük bebeklerin gözlerine dokunmaya bayılıyor Nevo! Ama olsun yaaa, sen gel, ben korurum Defnoş’u... zaten geçen gün Yıldız’la karşılaştık, Ayça’ya da haber verip sana gelicez, söz valla, çok istiyoruz.

Buralardayız sarı çizmelinin. Yaz okulu bitse de tatile gitsek diye bekliyoruz. Öperiz UE’yi.

Tuğçe’cim çooook teşekkürler. Kutay gerçekten çok tatlı bir çocuk ve Neva ile harika anlaşıyorlar. Sırf kuzenler biraraya gelsin diye zaten sık sık buluşma ayarlamaya çalışıyoruz. Kalabalık aile ne güzel birşey, değil mi? Koskocaman öpüyoruz Duru kuşu!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...